Štastná země český ráj

| Srpen 21, 2016 | odpověď

Šťastná země nedaleko kempu Sedmihorky v Českém ráji je bezesporu jeden z nejlepších přírodních parků pro rodiny s dětmi. Rozlehlý areál zabaví Vaše děti na celý den, proto doporučujeme pro návštěvu zvolit dobré počasí a rezervovat si na něj dostatek času.

Parkování

Parkování je na rozlehlé louce, parkoviště není příliš dobře značené, takže dávejte pozor na odbočku ze silnice doprava, ale když ji přejedete nepropadejte špatné náladě, stane se to každému druhému.

Šťastná země ceník

Ceník je trochu složitější vzhledem k rozdělení na různé období a rodinné balíčky, rozhodně je šťastná země cenově příznivější než např. Mirakulum a vzhledem k tomu, že v ceně jsou všechny atrakce, doprovodný program ve formě vytváření indiánských čelenek, dobývání hradu, kouzelnického představení je cena dle našeho názoru velmi příznivá.

1 1024x155 Štastná země český ráj

2 300x51 Štastná země český ráj

Hodnocení

Z hodnocení dětí se jedná o jeden z nejlepších parků v ČR – skvělé místo s výhledem na hrad Valdštejn a Hrubou skálu, výborné atrakce a doprovodný program. Pořádají se zde i koncert v roce 2016 např. Mandrage, Mig21 a další.


Štítky:

Kategorie: Jednodenní výlety

Napsat komentář

shared on wplocker.com