Aquapalace Čestlice

Tento vodní park udělá radost všem, kteří touží po dni plném relaxace, masáží a zároveň po dni plném vodních radovánek a zábavy. Aquapark je ideální jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi, které chtějí prožít nezapomenutelný zážitek.

Celková rozloha vodního světa čítá 9 150 metrů čtverečních, což jej řadí na první místo, co se týče rozlohy aquaparků ve střední Evropě. Čestlice se skládají ze tří velkých vodních paláců, které jsou koncipovány tak, aby si na své přišli jak milovníci adrenalinu, tak i tací, kteří preferují klidnou relaxaci ve formě klidových bazénů. Další zajímavou částí je rozsáhlé wellness centrum, které návštěvníkům nabízí řadu obvyklých procedur, jako jsou solária a masáže, zároveň lze využít i méně běžné služby jako například hammam nebo balneoterapeutické procedury.

aquapalace-cestlice-1

Dále je pro klienty připraven obrovský saunový svět nabízející celkově čtrnáct různých druhů saun. Dělí se na finské sauny, římské lázně a na venkovní část. Součástí saunového světa jsou i různé masážní a aromatické sprchy, ochlazovací bazénky a vířivky. V rámci saunového světa je pro osvěžení zákazníků připraven i útulný Sauna bar. Poslední částí komplexu Aquapalace Čestlice je zcela moderní dvoupodlažní fitness centrum, disponující rozsáhlou nabídkou cvičebních strojů. Součástí je VIP zóna, strečinková zóna a perfektně vybavená kardio zóna pro dynamický trénink.

aquapalace-cestlice-2

Aquapalace je díky své lokalitě na okraji Prahy snadno dostupný jak pro Pražany, tak i pro návštěvníky z ostatních částí republiky. Areál naleznete v oblasti obchodní zóny Průhonice – Čestlice, vedle dálnice D1. V případě, že se rozhodnete pro výlet autem, jsou Vám k dispozici hned dva parkovací domy s kapacitou přesahující 600 parkovacích míst, rovněž je k dispozici devět stání pro autobusy pro případ skupinového zájezdu. Další možností dopravy je zvláštní autobusový spoj Aquabus, který odjíždí každou hodinu zcela zdarma ze stanice metra Opatov.

bigFading-fitness

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *