Kde hledat zážitky na internetu?

Jistě to znáte – po dlouhých úvahách jste si vybrali destinaci pro vaši příští dovolenou a už se nemůžete dočkat, až sbalíte kufry a vyrazíte. S největší pravděpodobností již máte zařízené i ubytování, trochu jste si zvolené místo proklepli a víte, na co se můžete těšit.

Dovolená je hlavně o odpočinku, výstupu z komfortní zóny a zkoušení něčeho nového, vzrušujícího a dosud nepoznaného. Jsou to právě zážitky, co z vašeho zaslouženého volna udělá nezapomenutelné chvíle a téma nekonečných vypravování, jimiž budete po návratu bavit své blízké.

V záplavě všemožných nabídek dostupných ve vaší cílové destinaci je však velmi těžké se správně zorientovat a naopak hrozí, že snadno naletíte. Chcete-li získat přístup ke knihovně zaručeně kvalitních služeb a zážitků poskytovaných výhradně spolehlivými místními obyvateli a za rozumnou cenu, vyzkoušejte Tripduck.com – nový katalog, se kterým si užijete dovolenou vašich snů.

Co je Tripduck.com

Tripduck je nový portál z oblasti cestovního ruchu, na jehož stránkách najdete katalog nejrůznějších služeb a zážitků v široké škále turistických destinací. Služba spolupracuje výhradně se spolehlivými zprostředkovateli z řad místního obyvatelstva a může se opřít o stovky recenzí spokojených klientů, díky čemuž se při výběru nikdy nespálíte.

Když už je řeč o výběru, na své si přijde opravdu každý – Londýn, Paříž, Řím, Barcelona… K dispozici máte velký seznam destinací, ke kterým navíc postupně přibývají nové.

Pestrá je rovněž paleta samotných zážitků. Můžete si tak vybrat např. z romantických večeří, procházek s charismatickými místními průvodci, návštěv místních tržišť s ochutnávkou lokálních specialit, lekcí vaření nebo v neposlední řadě oblíbených prohlídek nejvýznamnějších turistických lákadel.

To vše navíc se zárukou vůbec nejnižší možné ceny. A pokud si třeba vše rádi zařizujete sami, ale děsíte se logistiky, která vás čeká po příjezdu na místo, Tripduck pamatuje i na vás. Na jeho stránkách si pohodlně zajistíte např. transfer z letiště, což vám umožní vyhnout se noční můře všech cestovatelů – tedy předraženým taxíkům.

Jak to celé funguje

Na webu Tripduck.com si vyberete vaši cílovou destinaci. Otevře se vám seznam nejrůznějších zážitků a služeb rozdělených do několika kategorií. Každý nabízený produkt je doplněn podrobným popisem, který vám pomůže udělat si o nabízené službě či zážitku lepší představu a rozhodnout se, zdali je to přesně to, co hledáte.

Opřít se můžete také o spoustu hodnocení od spokojených klientů, kteří již nabízený produkt vyzkoušeli před vámi. Stejně tak stojí za to zabrouzdat na blog, kde najdete spoustu zajímavých informací spolu s tipy a triky jak vyzrát na konkrétní turistický „hot-spot“ a čemu se tam vyhnout.

Pracovníci Tripducku jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a rádi vám pomohou vyřešit jakékoliv případné potíže.

Pokud se chystáte na dovolenou a rádi byste si ji okořenili nevšedními zážitky, rozhodně stojí za to Tripduck vyzkoušet. Kromě široké palety zajímavých služeb ve velkém a neustále rostoucím počtu cílových destinací totiž portál zaručuje také mimořádně atraktivní ceny, které, pokud si svůj vysněný zážitek zařizujete až přímo na místě, mnohdy mohou dosahovat astronomických výšin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *