Hory v klidu s tím správným pojištěním

Po roce je tady! Sněhová nadílka i letos láká vyrazit do hor. Každý správný lyžař však ví, že právě hory můžou své věrné návštěvníky pěkně potrápit. Pro takové případy je tu pojištění. A ne ledajaké. S Klik pojištěním si zaručeně vyberete to pravé ořechové, které vás nenechá ve štychu ani v té největší lavině nepříjemností!

Už vám ze všech těch nabídek „zaručené nejvýhodnějších pojištění“ jde hlava kolem? Co takhle letos vsadit na své vlastní potřeby a vybrat si takové pojištění, které je vytvořeno na míru jen a jen pro váš životní styl? Nemusíte ani opustit svůj gauč a s chytrým srovnávačem všech pojištění rozhodně nešlápnete vedle. Překvapí vás svou jednoduchostí a vy si bez zbytečného zdržování svou dovolenou pojistíte. Co naplat, když hory volají?

A co když je to Covid?

V dnešní době se už dávno nemůžeme spoléhat jen na pojištění úrazu, věcí či odpovědnosti. Už téměř dva roky se musíme jistit i proti onemocnění Covid 19. Ne každá pojišťovna má programy právě pro komplikace spojené s touto nemocí, proto je vhodné si zjistit aktuální informace, abyste i před „koronou“ zůstali v bezpečí.

Víte, že…

… pojištění pro případ onemocnění Covid 19 nezohledňuje fakt, jestli jste očkovaní či nikoli? Stejné krytí tak platí pro všechny stejně!…

Hledáte tedy komplexní řešení, díky kterému si užijete na horách ten správný odpočinek a nebudete muset za jízdy vymýšlet „plán B“? To nejlepší pojištění vám během pár minut zaručí Klik pojištění, které vás ve štychu nikdy nenechá!

Informace jsou cenou komoditou a u pojištění to platí dvojnásob! Otázky, na které se zeptat a co si u vybrané pojišťovny ověřit nabízíme zde:

1. Za co si pojišťovna bude určovat příplatek?

– jsou určité činnosti, které jsou riskantnější, než jiné a pojišťovny to ví. Za některé sporty jako jsou třeba jízda se psím spřežením, rychlobruslení nebo skiboby si zkrátka drobet připlatíte. Být krytý i při těchto sportovních aktivitách vám však dodá jistotu a vy si užijete zimní radovánky bez zbytečného stresu.

2. Co pojišťovna nepojistí?

– některé sporty jsou už natolik specializované a nesou taková rizika, že je pojišťovny zkrátka nemohou pojistit. Pokud se tedy rozhodnete během zimní dovolené potápět pod ledem, provozovat akrobatické lyžování nebo si užít snowkiting, bude se to muset obejít bez pojištění.

3. Zeptejte se na možné výluky ve vašem pojištění

– pojištění by vás mělo jistit. Proto ho také máte. Existují však jisté výluky, na které se pojištění nevztahuje. Jedná se například požití alkoholu, kvůli kterému se přihodí neštěstí. Pokud se chystáte vyrazit na Slovensko, počítejte, že si připojistíte také HZS, pro případ uvíznutí nebo ztracení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *