Na motokáry do Praga Areny

Pokud máte rádi rychlou jízdu, kterou ještě lépe jedete na závodní dráze, tak toto je přesně pro vás! Praga Arena je jediná poloprofesionální hala v Evropě v rámci motokár, a to protože jako jediní mají závodní motokáry. A čím se tyhle motokáry liší od ostatních? Mají čtyřtaktní motor, který se používá na opravdových velkých závodech. Vyrazte si tedy do Praga Areny a zažijte to, co opravdoví závodníci.

Mají tu vnitřní dráhu propojenou s venkovní a každé 3 měsíce je mění. Aby se vám ještě lépe jezdilo, je tu speciální závodní asfalt. A pokud zrovna nebudete „závodit“, můžete si skočit do zdejší restaurace, ve které mají i vlastní kuchyň. Když se budete občerstvovat, přes prosklené stěny uvidíte na trať. Abyste věděli, kdy přijdete na řadu, v restauraci je obrazovka, na které se zobrazuje, kdo kdy pojede. Navíc budete mít u sebe ještě „vstupenku“, na které bude napsané i číslo jízdy, kterou pojedete.

V Praga Areně si můžete zajezdit nejen vy, ale trénuje zde i několik profesionálních jezdců. Mezi nimi najdeme např. mistra světa v motokárách z roku 2018 Patrika Hájka, pětinásobného mistra republiky v Rally Václava Pecha, jezdce Formule 2 Antonia Fuoco a Louise Delétraz.

V Praga Areně o sobě tvrdí, že jejich arena se rovná maximální zážitek z jízdy a maximum pro všechny závodníky. Je to vážně tak? Můžete to sami otestovat! My nemůžeme než souhlasit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *