Zalétejte si ve větrném tunelu

Máte rádi, když vám v těle proudí adrenalin? Chcete ho zažít v takové formě, o které se vám možná jen zdálo? Mluvíme tady o létaní. Nejde ale o létání v letadle, vrtulníku či jiném prostředku. Vy tady můžete létat jen tak, díky vzduchu. A kde? No přece v Hurricane Factory.

Ničeho se nebojte!

Hurricane Factory Prague je jediné místo v naší zemi, kde najdete větrný tunel, ve kterém si můžete zalétat. Tunel o průměru 4,3 metru je vysoký 14 metrů a vzduch v něm dokáže proudit klidně až rychlostí opravdového hurikánu, a to 270 km/h. Ale nebojte! Nejdříve vám přidělený instruktor vše vysvětlí, ukáže a půjde s vámi i do toho „hurikánu“. Budete se s ním držet v bezpečné výšce a bude na vás neustále dohlížet.

Rezervujte si svůj let

Vybrat si můžete z několika voucherů, které se liší počtem letů nebo počtem osob, které ho mohou využít. Rezervovat si let je možné s platným voucherem buď v rezervačním systému nebo na bezplatné rezervační lince (800 888 975). Tu je možné využít ve dnech od pondělí do pátku v čase 8:45 – 16:45. Recepce je k dispozici všech 7 dní v týdnu v časech 9:00 – 21:00.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *