Už jste vyzkoušeli golfové hřiště v Mariánských Lázních?

Patříte k milovníkům zelených trávníků a golfových holí a své vášně se nechcete vzdát ani na dovolené? Pak jistě výběr místa, kam se vydáte, podřizujete blízkosti golfového hřiště. Už jste byli na tom v mariánských Lázních? Že ne? Nejvyšší čas to napravit!

Proč jet na golfovou dovolenou právě do Mariánských Lázní?

Západočeský region je golfovou tradicí proslulý, najdete zde mistrovská hřiště, která patří mezi ty nejlepší v zemi, ale i menší golfové plácky. Mariánské Lázně se dokonce mohou pochlubit nejstarším golfovým hřištěm v České republice. Kde jinde tedy strávit golfovou dovolenou, než právě tady?

Na jaká hřiště se můžete těšit?

Ať už jste nadšeným golfistou vy nebo někdo jiný z vaší rodiny, dovolená v Mariánských Lázních je pro vás tím pravým. Součástí pobytů mnohdy bývá i vstup na driving nebo green fee. Jaká golfová hřiště na vás v Mariánkách a okolí čekají?

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Mistrovské hřiště světové úrovně postavené po vzoru irských a skotských parkových hřišť je zasazené do nádherné přírody a jemně zvlněného terénu. Patří k nejnáročnějším v České republice a jde o uzavřený areál. Výjimkou jsou jamky č 2 a 3, ty se nachází mimo původní prostor. Hraje se zde na rovině, najdou se ale i jamky s převýšením a nějaká ta vodní překážka.

Golf Resort Karlovy Vary

Špičkové hřiště s tradicí zasazené do krásné přírody a zajímavého terénu se pyšní 18 jamkami. Nachází se zhruba 46 kilometrů od Mariánských Lázní v nadmořské výšce 600 m.n.m. Potěší vás profesionálním zázemím a neopakovatelnou atmosférou.

Golf Resort Cihelny

Další golfové hřiště najdete v Cihelnách nedaleko Karlových Varů. Jde o 18 jamkové hřiště skotského typu zasazené do nádherné přírody, které spíš než délkou vyniká množstvím vodních ploch a modelovaných i přírodních překážek.

Víte, že v prostorách klubu najdete klubovnu, báječnou restauraci, pro-shop a půjčovnu golfových holí a vozíků?

Golf Club Kynžvart

Rozmanité golfové hřiště zasazené do prostředí zámeckého parku má 18 jamek a patří k nejmladších na západě Čech. Hra tady je zážitkem, budete se během ní totiž procházet v zahradách, minete vodopády, potůčky a fontánky. V druhé části hřiště se vám naskytne úchvatný výhled na Český a Slavkovský les.

Víte, že to sem z Mariánských Lázní máte jen 13 km?

Golf Resort Františkovy Lázně

Přirozený charakter má hřiště s 18 jamkami v Golf Resortu Františkovy Lázně. Často se tu hraje z nerovných pozic, mnoho jamek obklopují stromy a lesíky. Těšit se můžete i na vodní plochy, hřiště patří k těm náročnějším.

Golf Club Sokolov

Netradiční ráz krajiny a vysoké umístění jamek charakterizuje golfové hřiště Golf Clubu Sokolov. Má kopcovitý charakter a docela velké převýšení, přesto se hraje většinou na rovině. Těšit se můžete i na krásný výhled.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *